אודות

עלינו

שמי בן מילסטון ונולדתי בסידני, אוסטרליה. עברתי לישראל בשנת 2013 כדי ליצור קשר עם המדינה ואנשיה.


באחד מביקוריי לאוסטרליה עם בת זוגתי שרה, הכרנו לראשונה את עטיפות המזון משעוות דבורים בשוק האמנים המקומי. נדהמנו מהרעיון ומהדרך הפשוטה בה ניתן להפחית את השימוש בפלסטיק מחיינו.


כשחזרנו לארץ, חברינו ומשפחתינו גם כן התרשמו מהמוצר הנהדר שנתקלנו בו.


אנו עושים כמיטב יכולתינו לחיות חיים אקולוגיים מזה שנים ואריזות מזון אלו עוזרות בכך מאוד. הפסקנו לחלוטין את השימוש בניילון נצמד ושקיות סנדוויץ ' בביתנו.

 המקרר שלנו כעת מלא בצבעים וציורים יפים, הפירות והירקות שלנו נשמרים טריים יותר,
ואנו מרגישים גאווה על עשיית הדבר הנכון עבור כדור הארץ.


אנו מרגישים שאנו יכולים לתרום למסע של מדינת ישראל לקראת עתיד ירוק יותר - וכך נולד העסק שלנו- BeeGreen.

שרה ובן מקימי Begreen
Bees at Work

ייצור

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם Shenzhen Nanfang Tongli Technology בע"מ מפעל בסין אשר במשך 10 השנים האחרונות ייצר בעיקר מוצרים ידידותיים לסביבה.

 

הם מתגאים באספקת חומרים באיכות גבוהה המיוצרים באמצעות מכונות הטכנולוגיה החדשות ביותר. הם מייצאים ליותר מחמישים מדינות ברחבי העולם, ומבטיחים איכות ואמון במוצרם.

התעודות שלהם כוללות: SGS; ISO; ה-FDA; LFGB; גוסט; DGCCRF

למה בחרנו עטיפות משעוות דבורים במקום עטיפות טבעוניות

קיימת סוגיית השימוש בשעוות דבורים כתחליף לפלסטיק כלא ידידותי לסביבה כיוון שיכולה לפגוע בדבורים.

 

חשוב לנו לציין כי נושא זה קרוב מאוד לליבנו וקבלת ההחלטה שלנו למכור עטיפות שעוות דבורים אלה, נעשה לאחר שיקול חזק של התחלופות, כולל עטיפות טבעוניות.

 

עטיפות טבעוניות מורכבות משעוות סויה או קנדלילה, אשר גם להם חסרונות רבים בשמירה על הסביבה. על מנת לגדל פולי סויה בכמויות גדולות, ישנו צורך בבירוא יערות באזורים עצומים. דבר זה משפיע מאוד על בתיהם וחייהם של מיני בעלי חיים רבים. יתר על כן, צמח הקנדלילה נחשב בסכנת הכחדה וכימיקלים מזיקים רבים משתחררים בתהליך הייצור של שעוות הקנדלילה.

 

לעומת זאת, שעוות הדבורים שלנו נלקחת ממקור בר קיימא. מקור זה שומר על הדבורים שלהם שיחיו בצורה טובה ובריאה על מנת שיוכלו לייצר שעוות דבורים באיכות טובה. בנוסף, בשל התכונות האנטי בקטריאלית הטבעיות הנמצאות בשעוות דבורים, העטיפות שלנו עוזרות לשמור על מזון טרי למשך זמן רב יותר ומפחית בזבוז מזון.

 

בעוד שניתן גם לקצור פולי סויה וקנדלילה ממקורות בני קיימא, דבר זה מייקר את מחירם, הופך אותם לפחות נגישים לאוכלוסייה הכללית וכתוצאה מכך פחות אנשים מפסיקים את שימושם במוצרי פלסטיק.

לאחר שיקולים אלה, החלטנו כי עטיפת שעוות הדבורים הינה הדרך האקולוגית בה בחרנו להגביל את  טביעת הרגל הפחמנית שלנו.
אנו מקווים כי מוצר זה נותן לך סיפוק ונחת עם הידיעה כי גם את\ה יכול\ה לקחת חלק בהפיכת עולמינו למקום טוב ונקי יותר.

result_img_2021_10_21_18_43_18_edited.jpg